Ik dacht een goed idee te hebben. Ik ging schilderen met een peuter. Super gewaagt, zonder schort want daar had ik niet aan gedacht. Daar moet je dan kleuterjuf voor zijn.
Wat voor boeltje ze ook maakte, ze had zoveel plezier en dát is wat telt!
Laten we maar zwijgen over vlekken zeker 🙂 Hier zal de zon niet bij helpen zeker?
Nooit gedacht dat ik zo’n boeltje heerlijk zou vinden. Er gaat een hele nieuwe wereld voor me open.
Kennen jullie nog leuke binnen activiteiten om te doen met een peuter?
X Jess
Andere leuke uitstapjes
Pairi Daiza
Zwemmen in een subtropisch zwembad
Schilderen met je peuter/kleuter
Smartgames – Binnen activiteit
Nausicaá National Sea Center. Het grootste aquarium van Europa
De natuurspeeltuin : De Averghten
De bloemenplukweide
De meerminnen, een subtropisch zwembad
Ik doe dat geregeld met lars Maar dat beperkt zich tot een vingertopje dat vies wordt. Als zijn handje vuil wordt moet ik dat afkuisen haha ?
Het wordt tijd voor mooi weer want de binnenactiviteiten beginnen te vervelen ☺
Wij maken geregeld samen cake of pannenkoeken en dan mag Larsje mixen en mee de eitjes breken enzo. Heel spannend voor mij want dat gaat niet altijd zonder veel gesmos,maar ik heb wel heel luchtige cake want Lars mixt graag ?
Haha. Lang leve de luchtige cake. Een van men favorieten bezigheden, maar Ellie is mega bang van de mixer ?. Zal nog niet voor nu zijn.
En dan ook nog met een witte outfit : )))
Het resultaat vind ik heel erg peuterig!
Vlijtig Liesje onlangs geplaatst…Gezond eten in een restaurant
Jij durft!! 😉
Moedig! En dat in witte outfit! Haha.
Ik heb het nog niet aangedurfd, zou eerst eens verf moeten kopen. Kleuren vindt Elli in elk geval heel leuk, dus dit zal ze ook wel geweldig vinden! Topfoto’s trouwens!
Joke onlangs geplaatst…Een zonnekindpop, het ideale speelkameraadje
(Gingen die vlekken eruit?) Hahaha 🙂
Wij knutselen ook vaak met de kinderen of verkleden en dan fotoshoot om door te sturen naar de grootouders.
Ester onlangs geplaatst…Alixe A.K.A. Poppy #TROLLS
Ik dacht dat kindeverf er wel ging gaan. Boy was i wrong! Binnenkort nog eens doen.